Vyberte stránku

Jsme ženy, které pracují na poli nehormonální antikoncepce. Spojily jsme síly a přetvořily záměr ve skutečnost. Čerpáme inspiraci z odlišných zkušeností a pohledů na svět, abychom je v jednotě předávaly dál.

Bc. Hana Přikrylová – lektorka symptotermální metody,  žije v Brně, je vdaná, má tři děti. Jejími osobními projekty jsou www.antikoncepcejinak.cz a www.ditevitano.cz.

Mgr. Věra Pospíšilová, CSB – certifikovaná lektorka prožitkové vzdělání v oblasti vnímání našeho těla a sexuality (sexuological bodyworking), žije v Uherském Hradišti, má dceru. Jejím osobním projektem je www.verapospisilova.cz.

Mgr. Adéla Nováková – sepsala, poskládala dohromady a publikovala knihu příběhů žen, které přestaly užívat hormonální antikoncepci. Je svobodná, žije v Praze, jejím osobním projektem je www.zivotbezhormonalniantikoncepce.cz

Ing. Kateřina Kadlecová Makrlíková – specializuje se antikoncepčními pesary, žije na jihu Čech, je vdaná, má dvě děti. Jejím osobním projektem je www.pesarshop.cz.

Bc. Kateřina Juřenčáková – lektorka symptotermální metody, žije ve Hvozdnici, je vdaná, má tři děti. Jejími osobními projekty jsou www.prirozenaantikoncepce.cz a www.zenaluna.cz.