fbpx

Jak podpořit své ženství

Upřímná zpověď a povídání s lektorkou Vendou Kociánovou nejen o ženství, ale také o tom, jak důležité je, zajímat se o své vztahy a jít i zpět do minulosti. Jak nám naopak “falešné ženství” může uškodit a jak v sobě podpořit obě složky – tu mužkou i ženskou. Velkou roli v tom hraje i antikoncepce…

Vendy o sobě říká: Miluji vztahy v jakékoliv podobě. Je to moje vášeň. Miluji práci na vztazích a jejich harmonii. Celý život se nevěnuji ničemu jinému. Vztahy s partnerem, vztah k sobě, vztah s rodinou, vztah k mámě, k tátovi, k dětem. Pokud nemáme v harmonii vztahy nemáme v pořádku nic. A hlavně nejsme v pořádku my.

Nabízí naprosto přirozený náhled na život – všechno je v nás, stačí jen otevřít uši a naslouchat. Jak na to vám ukáže ve videu, které se objeví na této stránce, když se přihlásíte.

Abyste se mohli přihlásit, je třeba, abyste se registrovali a uhradili členský poplatek 365 Kč na 365 dní. Díky tomu se vám otevře celý skrytý obsah webu – všechna videa a články, minulé i budoucí.

V Nehormonálce několikrát do měsíce připravujeme obsah, který se týká nehormonální antikoncepce a zdravého životního stylu. Zveme zajímavé hosty, jako třeba Vendy, kteří poradí s různými aspekty našeho přirozeného sebe sama. Až teprve po vysazení hormonální antikoncepce plno z nás teprve poznává, kdo doopravdy jsme.

Jsme nezisková organizace, momentálně bez naděje na dotaci nebo grant, protože je přece “jasné”, že antikoncepci řeší gynekologové a ne nějaká neziskovka. Máme ale bohužel zkušenost, že ne vždycky dostanou ženy takové informace, aby se mohly skutečně zodpovědně rozhodnout a často nemají podporu, když se rozhodnou pro nějakou nehormonální metodu.

Naším cílem je, aby ženy a muži skutečně rozuměli své plodnosti a uměli si s ní poradit 🙂 Děkujeme za vaše příspěvky, které nám umožní pokračovat v naší práci.

Informacemi nabité video s Vendy se objeví po přihlášení přes následující formulář. Jestli ještě nejste registrováni, zaregistrujte se prosím.

registrujte se | Zapomněli jste heslo?

Abyste to viděli, musíte se přihlásit nebo zaregistrovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Přihlášení do kurzu