fbpx

Taje mužské a ženské sexuality

Jak na ženskou a mužskou sexualitu tak, ať nás to baví na začátku vztahu i v tom už dlouholetém?

Jaké principy jsou dobré ve vztahu dodržovat, čeho se NIKDY nedopouštět a jak potom ODPOUŠTĚT? Proč se vůbec vztahem zabývat? Jak na sexuální prožitek, který nás posouvá za hranice nás samotných? Jak vědomě a s láskou zacházet s naším pohlavím?

Plno otázek, na které v živém vysílání odpovídá Jana Zimolová Mašková, zkušená lektorka v oblasti intimity a sexuality. Video se záznamem se objeví zde na stránce poté, co se přihlásíte.

Jana sama říká: Chci přispět ke snížení zbytečných nevěr, rozchodů a rozvodů. Pracuji s klienty nejen na základě teoretických znalostí, ale díky rezidenčnímu sebezkušenostnímu výcviku, který je součástí studia, také čerpám ze svým vlastních prožitků.

Abyste se mohli přihlásit, je třeba, abyste se registrovali a uhradili členský poplatek 365 Kč na 365 dní. Díky tomu se vám otevře celý skrytý obsah webu – všechna videa a články, minulé i budoucí.

V Nehormonálce několikrát do měsíce připravujeme obsah, který se týká nehormonální antikoncepce a zdravého životního stylu. Zveme zajímavé hosty, jako třeba Janu, kteří poradí s různými aspekty našeho přirozeného sebe sama.

Až teprve po vysazení hormonální antikoncepce plno z nás teprve poznává, kdo doopravdy jsme.

registrujte se | Zapomněli jste heslo?

Abyste to viděli, musíte se přihlásit nebo zaregistrovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Přihlášení do kurzu