fbpx

O nás

Kdo jsme?

Náš tým, stejně jako svět nehormonálních metod, je rozmanitý. Směřuje však ke stejnému cíli – podpořit vás v cestě za ideálním řešením vlastní antikoncepce.

 

Ing. Kateřina (Kadlecová) Makrlíková – předsedkyně spolku

Věnuje se nehormonální antikoncepci na 100 % a provozuje www.pesarshop.cz, e-shop z vlastních zkušeností. Je spoluzakladatelkou spolku Nehormonálka.cz. Sepisuje odborné i lifestylové články. Vytvořila antikoncepční pesar Evanella / Beacap.

Bc. Hana Přikrylová – místopředsedkyně spolku

Lektorka symptotermální metody a poradkyně v otázkách neplodnosti,  žije v Brně. Jejími osobními projekty jsou www.antikoncepcejinak.cz a www.ditevitano.cz.

Mgr. Adéla Kazdová (Nováková) – členka výboru

Sepsala, poskládala dohromady a publikovala knihu příběhů žen, které přestaly užívat hormonální antikoncepci a je spoluzakladatelkou spolku Nehormonálka. Žije v Pečkách a jejím osobním projektem je www.zivotbezhormonalniantikoncepce.cz.

Mgr. Věra Pospíšilová, CSB – revizorka spolku

Psycholožka a certifikovaná lektorka prožitkové vzdělání v oblasti vnímání našeho těla a sexuality (sexuological bodyworking), žije v Uherském Hradišti. Jejím osobním projektem je www.verapospisilova.cz.

Bc. Kateřina Juřenčáková – členka spolku

Lektorka a certifikovaná poradkyně přirozeného plánování rodičovství, jedna ze zakladatelek Nehormonalka.cz. Podporuje a pomáhá v oblasti antikoncepce, plodnosti, neplodnosti, ženství, partnerství, vědomé sexuality a práce se stíny. Pořádá workshopy pro ženy i páry, semináře a také vzdělávací víkendové pobyty pro mámy a dcery/mámy a syny, přednáší pro veřejnost i na školách. Více na www.prirozenaantikoncepce.cz a www.zenaluna.cz.

MVDr. Tereza Lašťovička – členka spolku

Matka 4 dětí, nadšená propagátorka přirozeného porodu, mateřství a laktační poradkyně. Pomáhá v oblasti antikoncepce, těhotenství, plánování rodičovství, porodu, kojení a rodičovství. Ráda se inspiruje přírodou a žije v souladu s ní. Její filozofie je založena na propojení zdravého rozumu, kritického myšlení a otevřeného srdce. Více na https://terezalastovicka.cz/.

Kristýna Martináková – členka spolku

Autorka blogu Periodical. Věnuje se ženskému zdraví, cykličnosti a antikoncepci. Pomáhá mladým slečnám najít cestu při výběru menstruačních i antikoncepčních potřeb.

Ing. Hana Vaňurová – členka spolku

Pracuje v technickém oboru, přesto je jejím velkým koníčkem téma ženství. Praktikuje symptotermální metodu a podporuje nehormonální antikoncepci.