fbpx

Členky spolku

Ing. Kateřina (Kadlecová) Makrlíková – předsedkyně spolku

Věnuje se nehormonální antikoncepci na 100 % a provozuje www.pesarshop.cz, e-shop z vlastních zkušeností. Je spoluzakladatelkou spolku Nehormonálka.cz. Sepisuje odborné i lifestylové články. Vytvořila antikoncepční pesar Evanella / Beacap.

Bc. Hana Přikrylová – místopředsedkyně spolku

Lektorka symptotermální metody a poradkyně v otázkách neplodnosti,  žije v Brně. Jejími osobními projekty jsou www.antikoncepcejinak.cz a www.ditevitano.cz.

Mgr. Adéla Kazdová (Nováková) – členka výboru

Sepsala, poskládala dohromady a publikovala knihu příběhů žen, které přestaly užívat hormonální antikoncepci a je spoluzakladatelkou spolku Nehormonálka. Žije v Pečkách a jejím osobním projektem je www.zivotbezhormonalniantikoncepce.cz.

Mgr. Věra Pospíšilová, CSB – revizorka spolku

Psycholožka a certifikovaná lektorka prožitkové vzdělání v oblasti vnímání našeho těla a sexuality (sexuological bodyworking), žije v Uherském Hradišti. Jejím osobním projektem je www.verapospisilova.cz.

Bc. Kateřina Juřenčáková – členka spolku

Lektorka a certifikovaná poradkyně přirozeného plánování rodičovství, jedna ze zakladatelek Nehormonalka.cz. Podporuje a pomáhá v oblasti antikoncepce, plodnosti, neplodnosti, ženství, partnerství, vědomé sexuality a práce se stíny. Pořádá workshopy pro ženy i páry, semináře a také vzdělávací víkendové pobyty pro mámy a dcery/mámy a syny, přednáší pro veřejnost i na školách. Více na www.prirozenaantikoncepce.cz a www.zenaluna.cz.