fbpx

O NÁS

Náš tým, stejně jako svět nehormonálních metod, je rozmanitý.

Směřuje však ke stejnému cíli - podpořit vás v cestě za ideálním řešením vlastní antikoncepce.

Potřebujete osobní konzultaci?

Rády Vám ji poskytneme na našich osobních webech. Každá lektorka má své srdcové téma. Najděte si zde tu svoji a neváhejte ji osobně kontaktovat. 

Nevíte, pro kterou poradkyni se rozhodnout? Napište nám na email nehormonalka@gmail.com a my Vám poradíme 🙂

Adéla Kazdová

Mgr. Adéla Kazdová (Nováková)

Předsedkyně spolku

Sepsala, poskládala dohromady a publikovala knihu příběhů žen, které přestaly užívat hormonální antikoncepci a je spoluzakladatelkou spolku Nehormonálka. Žije v Pečkách a jejím osobním projektem je www.zivotbezhormonalniantikoncepce.cz. Poskytuje osobní konzultace na témata ženského zdraví, symptotermální metody, cykličnosti a vysazení hormonální antikoncepce.

Tereza Lašťovička

MVDr. Tereza Lašťovička

Místopředsedkyně spolku

Matka 4 dětí, veterinární lékařka, manželka gynekologa/porodníka,  nadšená propagátorka přirozeného porodu a certifikovaná laktační poradkyně. Pomáhá v oblasti antikoncepce, těhotenství, plánování porodu, kojení a rodičovství. Ráda se inspiruje přírodou a žije v souladu s ní. Její filozofie je založena na propojení zdravého rozumu, kritického myšlení a otevřeného srdce. Více na www.terezalastovicka.cz. Poskytuje osobní konzultace v těchto oblastech: výběr nehormonální antikoncepce, metody nehormonální antikoncepce a laktační poradenství.

věra pospíšilová

Mgr. Věra Pospíšilová, CSB

Revizorka spolku

Psycholožka a certifikovaná lektorka prožitkové vzdělání v oblasti vnímání našeho těla a sexuality (sexuological bodyworking), žije v Uherském Hradišti. Jejím osobním projektem je www.verapospisilova.cz. Poskytuje osobní konzultace a psychoterapie při vysazení hormonální antikoncepce, v oblasti intimity a sexuality.

kristýna

Kristýna Martináková

Členka spolku

Autorka blogu Periodical, studentka oboru porodní asistence a školitelka v neziskovce loono. Věnuje se ženskému zdraví, cykličnosti a antikoncepci. Pomáhá mladým slečnám najít cestu při výběru menstruačních i antikoncepčních potřeb. V Nehormonálce spravuje instagram, vytváří grafiku a upravuje web. V současné době neposkytuje osobní konzultace.

hanka

Ing. Hana Vaňurová

Členka spolku

Pracuje v technickém oboru, přesto je jejím velkým koníčkem téma ženství. Praktikuje symptotermální metodu a podporuje nehormonální antikoncepci. V současné době neposkytuje osobní konzultace.

BÁRA

Barbora Chvátalová

Členka spolku

Lektorka Symptotermální metody, ceremonialistka, dula, vede ženské i dívčí kruhy a je lektorka školy kněžek v Čechách. Můžeš ji oslovit s touhou po soukromém rituálu, konzultací ohledně menstruačních cyklů, těhotenství, porodu i šestinedělí nebo touhou zúčastnit se ženského kruhu. Poskytuje osobní konzultace na téma symptotermální metoda a provázení těhotenstvím.

Ing. Kateřina (Kadlecová) Makrlíková 

Spoluzakladatelka

Věnuje se nehormonální antikoncepci na 100 % a provozuje www.pesarshop.cz, e-shop z vlastních zkušeností. Je spoluzakladatelkou spolku Nehormonálka.cz. Sepisuje odborné i lifestylové články. Vytvořila antikoncepční pesar Evanella / Beacap.

katka

Bc. Kateřina Juřenčáková

Členka spolku

Lektorka a certifikovaná poradkyně přirozeného plánování rodičovství, jedna ze zakladatelek Nehormonalka.cz. Podporuje a pomáhá v oblasti antikoncepce, plodnosti, neplodnosti, ženství, partnerství, vědomé sexuality a práce se stíny. Pořádá workshopy pro ženy i páry, semináře a také vzdělávací víkendové pobyty pro mámy a dcery/mámy a syny, přednáší pro veřejnost i na školách. Více na www.prirozenaantikoncepce.cz a www.zenaluna.cz. Poskytuje osobní konzultace v tématech: Symptotermální metoda, sexualita a intimita a partnerství. 

Bc. Hana Přikrylová 

Členka spolku

Lektorka symptotermální metody a poradkyně v otázkách neplodnosti,  žije v Brně. Jejími osobními projekty jsou www.antikoncepcejinak.cz a www.ditevitano.cz. Poskytuje osobní konzultace v oblasti symptotermální metody a neplodnosti.

Přihlášení do kurzu