fbpx

Cyklický náramek

 

PODPOŘ SVÉ ZDRAVÍ NÁRAMKEM Z MINERÁLŮ.

KAMENY JSOU ZVOLENY V SOULADU S ŽENSKÝM CYKLEM NA PODPORU TVOJÍ ENERGIE.

Panna ♦ Matka ♦ Čarodějka ♦ Vědma

RŮŽENÍN

Růženín je kámen nesobecké lásky, probouzí v nás cit, přátelství a mírnost. Otevírá srdce a smysly všem krásným věcem, které nás obklopují. Růženín také prohlubuje naši vnímavost k umění, které probouzí naší fantazii, tvořivost a inspiraci. Učí nás větší trpělivosti při komunikaci s lidmi a při řešení problémů, díky tomu dojdeme k našemu cíli nejbezpečnější cestou. Dodává nám trpělivost věnovat pozornost odlišným názorům k rozšíření našich obzorů.

Posiluje funkci srdce, reguluje srdeční rytmus. Napomáhá při léčbě psychosomatických obtíží, způsobených potlačenými emocemi. Navozuje klidný spánek ve chvílích citového rozrušení. Růženín pomáhá při léčbě neplodnosti a nemocí pohlavních orgánů. Také je pomocníkem při onemocnění krve.

KŘIŠŤÁL

Křišťál symbolizuje světlo na zemi, jeho očistnou a léčivou energii. Křišťál je “kámen kamenů”. Působí jako filtr, odebírá nám negativní energii a nabíjí nás tou pozitivní.

Křišťál nám dodává životní rovnováhu, posiluje naši energii, nabíjí nás životodárnou energií a je vhodný pro meditaci. Povzbuzuje inspiraci, intuici a jasnozřivost. Je vhodný jako prevence onemocnění, pokud ale i přesto propuknou, křišťál posiluje postižená místa a uvádí je do souladu s celým organismem a všemi energetickými centry. Pomáhá očišťovat krevní oběh od všech škodlivin způsobených kouřením, konzumací alkoholu, tučných jídel, nedostatkem pohybu a stresy. Tím pomáhá bránit vzniku arterosklerózy, infarktu a anginy pectoris. Pozitivní účinky má také při léčení očních chorob.

Křišťál působí jako harmonizující prvek mezilidských vztahů, především v rodině. V kombinaci s růženínem chrání váš domov před elekromagnetickým smogem a zářením, pomáhá neutralizovat patogenní zóny, ultrafialové záření, elektronický smog, rentgenové a radioaktivní paprsky.

Křišťál čistí auru, odstraňuje blokády a nesoulady duše. V magické rovině odporuje všem protikladům – zlu, negativní energii, černé magii a věčné tmě. Ve formě kyvadla pomáhá určit klady a zápory, ve formě koule podporuje jasnozřivost.

nehormonálka náramek

AMETYST

Ametyst je kamenem duchovní čistoty a meditace. Po celé věky byl velmi ceněný pro svou ohromující krásu a jedinečnou schopnost stimulovat a zklidňovat mysl a emoce. Ametyst v sobě nese vášeň, kreativitu a spiritualitu, ale také logiku, střídmost a střízlivost.

Ametyst čistí auru od negativní energie a vytváří ochranný štít světla kolem těla.

Ametyst je receptivní kámen, přiřazen planetám Jupiter, Neptun a elementu vody. Je tradičně kamenem čistoty, zbožnosti a býval šperkem králů. Je to mimořádně mocný kámen s ohromnou ochrannou sílou, má vysoké spirituální vibrace. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry, vyvolává klidný spánek a příjemné ozdravující sny. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl, je kamenem pravé, ryzí, emocionální lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, pomáhá přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí. Čistí a harmonizuje krční a korunní čakru.

Zmírňuje bolesti hlavy, odstraňuje napětí, pomáhá při žaludečních a dýchacích obtížích, poruchách sluchu, kožních problémech, nerovnováze zažívacího traktu, působí na střeva a střevní mikroflóru, odstraňuje parazity, podněcuje produkci hormonů, činnost metabolismu, posiluje vylučovací orgány a imunitní systém. Léčí podlitiny, otoky a rány.

MĚSÍČNÍ KÁMEN

Měsíční kámen podporuje rozvoj duše, také je symbolem plodnosti, intuice, jemnosti a mírnosti. Ženy i muže zjemňuje, zmírňuje jejich hrubost a necitelnost. Tento jemný průvodce podporuje spojení s naší duší a s poznáním hlubokého citu, který stojí za každým pevným vztahem. Jeho záře chladí citové rány a uklidňuje rozbouřenou mysl. Pomáhá při řešení mileneckých problémů.

Měsíční kámen je především ženský kámen, ženy chrání a léčí. Provází je v meditativních cestách do jejich nitra. Dívkám pomáhá rozvinout ženskost.

Ulevuje a chrání v těhotenství, zmírňuje ranní nevolnosti. Při kojení podporuje tvorbu mléka. Upravuje funkci vaječníků, pomáhá k pravidelnému menstruačnímu cyklu a ulevuje při nepříjemných projevech přechodu. Harmonizuje funkci hormonálního systému, detoxikuje organismus, léčí problémy s kůží, vlasy, oči, slinivku, játra a zklidňuje hyperaktivní děti.

Slide
Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

A KDO ZA TÍM VŠÍM STOJÍ?

Tyto cyklické náramky vznikly za spolupráce Nehormonálky a Michaely Kočišové.

michaela

Michaela Kočišová

,,Jsem maminkou ročního kluka. Souzním s tématem nehormonální antikoncepce a ženské cykličnosti. Sama jsem HA brala přes 10 let a pak jsem se nestačila divit, kdo vlastně ve skutečnosti jsem. Svou energii vkládám do věcí, na kterých mi záleží. Rodina je na prvním místě a práce je mým koníčkem."

Čemu se Michaela věnuje?

Měření aury a čaker pomocí senzoru Aura Cloud 3D ♦ Access Bars terapie ♦ Reiki ♦ Výroba šperků ♦ Fitness Výživové poradenství

Více zde:  https://www.harmonizujse.eu/

CHCEŠ TAKY SVŮJ NÁRAMEK?

V nabídce máme dva typy. Se stříbrnými a zlatými prvky.

CENA NÁRAMKU

333,-

+ poštovné

Minerální kameny, stříbrné srdíčko a bižuterní komponenty jsou navlečeny na kvalitní pružné gumičce.

Bižuterní komponenty by neměly přijít do styku s vodou, rovněž nevystavujte náramek přímému slunečnímu záření. Lehké opotřebení použitého materiálu vlivem okolního prostředí je z časového hlediska normálním jevem.

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Velikost na přání.

Doporučujeme změřit zápěstí a uvést do poznámky.

Děkujeme, že svým nákupem přispíváte na osvětu o nehormonální antikoncepci.

Zdroj informací o kamenech:

Milujeme kameny

Nefretitis

Podmínky ochrany osobních údajů a obchodní podmínky.

Přihlášení do kurzu