fbpx

Konference

Zobrazuji všechny 3 výsledky

No Comment

 • Profilový obrázek
  Gabi 26 října, 2020 at 1:56 pm

  Honzu nelze nemilovat. Bomba 😉!

  Reply
 • Profilový obrázek
  Eva Knoblová 27 října, 2020 at 9:50 am

  Dobrý den, moc děkuji za tyto videa! Normálně žádné komentáře nikde nenechávám, ale toto mi nedalo. Moc děkuji za slova paní Dany. Dívala jsem se i přes to, že mi je 33, ale moc mě celé video oslovilo. Dokonce mi i vehnalo slzy do očí. Takto bych se s manželem za těch x let chtěla cítit, jak paní Dana popisuje. Tak krásně řečeno a s takovou laskavostí… Chtěla bych, aby mi bývala takto sdělovala svoje zkušenosti moje maminka. No jsem toho úplně plná. Ještě jednou děkuji!

  Reply
 • Profilový obrázek
  Gabi 30 října, 2020 at 11:29 am

  Na Lili bych měla dotaz, Jasne, ze muz nemusí ejakuovat do ženy, ale co preejakulat, ve kterém jsou už také spermie… To pak nám to muže stejně zkomplikovat a dojít k otěhotnění. Pak nevyopada ani tento způsob jako řešení, nebo něco spatne chápu? Děkuji

  Reply
  • admin
   admin 30 října, 2020 at 11:46 am

   Dobrý den,
   v preejakulátu má životaschopné spermie 40 % mužů, 60 % ne. Je to tedy řešení jen pro část párů, přesně, jak píšete. Na druhou stranu kombinace třeba nedokonalé přerušované soulože (ať už kvůli porušení pravidel nebo kvůli přítomnosti spermií v preejakulátu) s jakoukoli jinou antikoncepční metodou účinnost i tak zvýší.
   Hezký den.
   za Nehormonálku Katka Makrlíková

   Reply
   • Profilový obrázek
    Gabi 30 října, 2020 at 12:33 pm

    Dekuju, jasný, to zaznělo v jinem videu. V tomto s Lili mne to vyznělo, ze je to jediný způsob antikoncepce.
    Akorát stejně pravdepodobne nevíme, zda ten nás muz patří k těm 40 či 60 %☺️. To se asi nepozna.
    Děkuji za skvělý a taaak potřebný kongres ❤️.

    Reply
 • Profilový obrázek
  Zdeňka Šulcová 30 října, 2020 at 4:28 pm

  Skvělá videa dneska o análním dýchání hned jsem to vyzkoušela a je to super. Jen škoda, že videa mají jen omezený čas, nestihla jsem shlédnout všechny. Ale děkuji za to co děláte je to super.☺♥

  Reply
 • Profilový obrázek
  Mentoska 1 listopadu, 2020 at 1:59 pm

  Děkuji za tento kongres! Bylo to boží, přineslo mi to spoustu nových informací, i když se o to téma již delší dobu zajímám a některé přednášející již znám. Hlavně videa o symptotermální metodě mne moc obohatily a už mám objednaný teploměr :)) zajímavých videí bylo pro mne ale spoustu! Děkuji za to, příspěvek na Ženy v Africe také poslán.

  Díky za Vaši práci a šíření tohoto tématu (já ve svých 28 letech mám kolem sebe minimum kamarádek, které o nehormonální antikoncepci něco vědí). Takže šíření těchto informací moc vítám a věřím, že o tomto tématu, ať už cykličnosti, nehormonální antikoncepce atd. Bude vědět v budoucnu úplně každá žena(dívka).

  Kristýna

  Reply
  • admin
   admin 1 listopadu, 2020 at 4:13 pm

   Dobrý den,
   děkujeme, to nás moc těší!
   Za Nehomonálku Katka M.

   Reply
 • Profilový obrázek
  Kateřina Hlavatá 1 listopadu, 2020 at 9:01 pm

  Škoda, že jsem o tom nevěděla dřív- dnes jsem zrovna s dcerou probírala jak velmi je škodlivá hormonální antikoncepce a čím vším trpí ti kdo tento jed v životě do sebe dává. Také je hodně důležité, že partneři, kteří vykládají jak moc milují své partnerky a přitom nechávají jim takto ubližovat. Je to velmi důležitý aspekt, aby správní partneři věděli, že toto láskou není. Moc děkuji za tuto konferenci.

  Reply
 • Profilový obrázek
  Gabi 2 listopadu, 2020 at 3:52 pm

  Děkujeme ❤️!

  Reply